8 czerwca 2014

PROJEKT SAMO_SIĘ - NibylandiaOstatnio bardzo nas mało w sieci. Zdaje sobie z tego sprawę, ale są w życiu rzeczy nie do przeskoczenia. Zaczynam jednak powoli nabierać rozpędu po krótkiej przerwie ;) Dziś wpis projektowy - SAMOSIOWY :)


Tematem ostatnich dwóch tygodni była NIBYLANDIA. Długo zastanawiałam się jak podejść do tematu, żeby naszą nibylandie Wam pokazać. Nie zmuszę Żaby do wymyślania zabaw lub odgrywania scenek ;) To nie ten typ :) Ona sama musi poczuć swój wyimaginowany świat. W zabawach lalkami, figurkami, podczas dmuchania baniek mydlanych i huśtania na huśtawce. Wszędzie tam gdzie najmniej się tego spodziewam ONA puszcza wodze fantazji i przenosi się w krainę swojej wyobraźni.

Udało mi się zobrazować kilka momentów z JEJ magicznego świata.3 komentarze:

 1. Kraina Wyobraźni to taki drugi piękny (a czasami i piękniejszy:) świat, świetnie, że dzieciaki mają tą zdolność znajdowania się w nim za sprawą jednego mrugnięcia powieką:) ..my, dorośli;) taką zdolność gdzieś tam po drodze zatraciliśmy, no, zadziałało wiele czynników, co skutecznie przegoniło ją z naszego "bycia";) ale znam ludzi (i sama jestem temu blisko:) którzy świat dziecka mają cały czas w sobie dostępny, gdzie czekają szeroko otwarte drzwi:)
  Zatem cudownego pobytu w magicznym świecie życzę:) ..każdemu!:)
  Serdeczności ślę cieplutkie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Żuk jak zaczyna puszczać bańki to 2 godziny wolnego mi się szykują.....nigdy jej się nie nudzą :) pozdrawiam! Ilona (PR)

  OdpowiedzUsuń
 3. W tym temacie można było wszystko bardzo dużo :) Cieszę się, że podjeliście wyzwanie.

  OdpowiedzUsuń