29 lipca 2014

Słoń jak to słońTym razem Zwierzaki Cudaki zdominują słonie :) Słonie bardzo lubimy. Odwiedzamy je w poznańskim ZOO, czytamy o nich oraz często rysujemy lub kolorujemy.

Jakie słonie można u nas znaleźć?


Po pierwsze te do przytulania. Szyte własnoręcznie na wzór ELMERA, tego z książki ;)

Po drugie słonie z balonów z mocno zwisającą trąbą i przenikliwie czarnymi, markerowymi oczami. Nie wiem co jest rewelacyjnego w markerach, ale Żaba uwielbia nimi mazać. Dobrze, ze tylko w miejscach do tego przeznaczonych ;)


Po trzecie słonie odciskane. Słonie trzy. Mały, średni i duży. Mama, córeczka i dzidziuś. Bo w końcu ja też lubię się bawić ;)
Po czwarte dziwny słoń bez trąby. 
- Bez trąby?? Bez sensu, jak będzie pryskał??Po piąte wycinany skrzętnie, składany i klejony słoń papierowy.I po szóste jedyny w swoim rodzaju słoń kąpielowy. Ważniak pół wieczora szukał swojego ręcznika, po czym odkrył, że ów odgrywa słoniowe nogi ;)
--------------------------------------------------------------------------------------------

wpis powstał w ramach projektu 

http://pomieszane-z-poplatanym.blogspot.com/2014/07/projekt-zwierzaki-cudaki.html?showComment=1405290815432#c2074469803080736567

5 komentarzy:

 1. Sama nie wiem, który bardziej mi się podoba. A ten ręcznikowy to pozszywany jest czy można rozłożyć i z powrotem używać jako ręcznika?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złożony i można w każdej chwili go rozłożyć :) Wrzucę niedługo tutorial jak go zrobić :)

   Usuń
 2. Słoń z ręcznika powalił mnie na kolana :)

  OdpowiedzUsuń