31 lipca 2014

Biedronka łabędzia poganiaPochorowaliśmy się niesamowicie. Ja i dzieciaki na antybiotykach. Żabie włąsnie mija angina, mnie się rozkręciła. Grzebcio zawirusowany. Sił na nic nie mamy. Jednak wykrzesaliśmy z siebie troszkę kreatywności i zrobiliśmy Zwierzaki Cudaki. Tym razem oba w jednym poście.

  Przedstawiamy łabędzia i biedronkę w naszym skromnym wykonaniu.

Samotna biedronka :) Innej nie dałyśmy rady stworzyć. Ta jednak została obdarzona ogromną miłością Żaby. Wszak w przedszkolu do grupy Biedronek chodzi :) Łabędź wyklejony z serwetek ozdobnych.


Oraz nasz hit ostatnich dni. Kiedy pierwszy raz wzięłyśmy ręczniki by upleść z nich słonia KLIK Żaba nie była za bardzo przekonana do takiej zabawy. Ręczniki bowiem kojarzyły się jej przede wszystkim z kąpielą i basenem. Od jakiegoś też czasu rozkładała je na podłodze i "plażowała". Słoń z ręczników zasiał jednak ziarenko ciekawości bo co dzień Żaba brała ręcznik i coś swojego uwijała. Spróbowałyśmy więc uwinąć łabędzia :)
 ---------------------------------------------------
wpis powstał w ramach wakacyjnego projektu

http://pomieszane-z-poplatanym.blogspot.com/2014/07/projekt-zwierzaki-cudaki.html?showComment=1405290815432#c2074469803080736567

1 komentarz:

  1. Ten łabędź z serwetki wygląda uroczo :) a i biedroneczka fajna :)

    OdpowiedzUsuń