25 czerwca 2014

Wygrana w świecie Oli i wyniki Wiosennego Candy


Jakiś czas temu wygrałam candy w Świecie Oli zbieram się by pokazać Wam nagrodę od niej i ciągle mi coś umyka. Czasu mało. Doba nie chce się rozciągnąć jak guma. A szkoda. Przydałoby się dodatkowe 4-5 godzin ;)U Oli wygrałam cudownie pastelowe kubeczki, które momentalnie skradły moje serce i zagościły na stałe w moim codziennym rytuale picia wody.

Dziękuję Ci Olu bardzo serdecznie!A teraz długo przez Was oczekiwane wyniki mojego candy. Przyznam, że wstyd mi za to, że tak długo zwlekałam z ogłoszeniem wyników. Mam nadzieję, że mi wybaczycie. 
Ostatnie tygodnie upłynęły mi bardzo szybko i nawet nie miałam za wiele czasu dla siebie. Dlatego kiedy wczoraj pospisywałam wszystkie Wasze dane, pocięłam karteczki i do losowania zaangażowałam Żabę, kamień spadł mi z serca.
Nie przedłużając ;)

Zwyciężczynią candy jest :

Agnieszka Redzik

Kochana gratuluję serdecznie i zapraszam na stronę O mnie, tam znajdziesz mój adres mailowy. Prześlij proszę swoje dane adresowe :)

-------------------------------------------------------------------------------------


Życzę miłego popołudnia!

5 komentarzy:

 1. piękne kubeczki :)) gratuluję zwyciężczyni! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne te pastele na kubeczkach:)
  Gratulacje dla Zwyciężczyni!:)
  Serdeczności ślę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne te kubeczki; jakbyś chciałą je upstrzyć jakąś naklejką to polecam sklep internetowy http://www.nietylkona.pl/ mają fajne pomysły :) pozdrawiam Ilona PR

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo dziękuję - wysłałam odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 5. ale świetne kubki :-)

  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń