30 kwietnia 2014

Chorobowo i melancholijnie....z nutką optymizmu
Mam już serdecznie dość. Naprawdę. W ciągu 3 lat życia Żaby w ogóle nie odwiedzałam gabinetu lekarskiego. Chodziłyśmy tylko na obowiązkowe szczepienia i bilans. W tym roku od lutego nadrabiamy te trzy lata z nawiązką a ja mam już po dziurki w nosie syropów, inhalacji, oklepywań i nacierań. Kurcze kiedy nareszcie skończy się te chorowanie??


Żeby to jeszcze jakieś straszne grypsko, ale leje się z nosa i wszystko. Podejrzewam albo zatoki albo alergię.

Za oknem piękna pogoda a my od kilku dni siedzimy w domu bo Żaba kompletnie nie ma nastroju....nawet na zabawę:(

Dziś dopiero wyszliśmy na dwór i zrobiliśmy sobie małą wycieczkę rowerową. Jest co robić żeby ciągnąć tę dwójkę w przyczepce :) Zmęczyłam się strasznie ;) Pod górę myślałam, ze ducha wyzionę :D Ale dobrze....mnie tez się przyda trochę wysiłku, bo do Chodakowskiej chcę wrócić i jakoś mi weny ciągle brak i czasu.

W przerwie między chorowaniem trafiła nam się iście wiosenna burza. Ciepło, parnie a do tego deszcz i grzmoty. Żaba nie mogła przepuścić okazji :)3 komentarze:

  1. widzę że nie tylko my zasilamy szeregi w kolejce do lekarza....Trzymajcie się i zdrówka Wam życzymy! Ilona (PR)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nic nie mów! my od grudnia do marca wyszłam z 3 dzieci na raz na dwór uwaga: 4 razy. Nie będę pisała jak to siada na dyńkę cały czas z dziećmi w domu a jedyna osoba dorosła oprócz mężą z którą się rozmawia to listonosz... U nas to była alergia przeszło od razu po lekach. Zdrowia w każdym razie cokolwiek by to było u Was.

    OdpowiedzUsuń
  3. Mam podobne odczucia co Wy. My poza problemami związanymi z rehabilitacją lekarza rodzinnego nie odwiedzaliśmy prawie wcale... A od grudnia minionego roku nie możemy przestać... Oby jednak już teraz te choróbska odpuściły. Wam tego również życzę, zdrówka wiele! A co do figurek to te Afrykańskie upolowaliśmy w Auchan na dziale zabawek (4 zł za sztukę), pozostałe na allegro - szukamy promocji, bo uzbieranie takiej kolekcji to jak się okazuje wcale nie małe koszty :).

    OdpowiedzUsuń